O PROJEKTE

Autor: Laci Strike | 19.11.2016

Vitaj v mojej online škole tanca.
V tomto prvom blogu ti vysvetlím, prečo projekt vznikol, ako funguje a čo ti môže priniesť.

Ako funguje Strike Dance Academy?

Tancu sa venujem už viac ako 27 rokov. Vždy ma tešilo keď som mohol svoje tanečné umenie nie len ukázať, ale aj učiť ostatných, preto sme aj založili Street Dance Academy.

 
Keďže som ale človek z mäsa a kostí mám len obmedzený čas a priestor (treba jesť aj piť!)

Hľadali sme spolu s SDA crew spôsob ako priniesť naše know-how všetkým kto o to stoja a nelimitovať sa našimi možnosťami. Vymysleli sme preto projekt Strike Dance Academy - online škola tanca, ktorá ťa bude baviť.

 

Ako funguje?

 

Získavaj rešpekt

Nachystali sme pre teba balíčky videí, v ktorých ti krok za krokom vysvetlíme, ako začať s hip hopom a ako si nájsť a vytrénovať svoj vlastný štýl.
 

Ukáž svoj talent v battle.

 
Na konci našich kapitol ťa čaká test - battle, v ktorom si preveríme, či rozumieš pohybom, ktoré sme ťa naučili a či sa v nich vieš zorientovať a použiť ich v choreografii. Battle si môžeš zopakovať až 5 krát, za každý môžeš zísať body rešpektu navyše, no ak tvoje výsledky nebudú dobré, môžeš o rešpekt aj prísť.
 

Vybojuj si miesto v crew a zaslúž si ceny.

 
Za každé pozreté video, splnenú úlohu či vyhratú súťaž, môžeš  získať body rešpektu. Čím viac rešpektu od nás máš, tím väčší frajer si a máš šancu vyhrať lepšie ceny ako tričko, mikinu, či párty na kľúč (áno, aj to bude, ale o cenách si povieme hneď v ďalšom blogu, vydrž!).
 

Sleduj túto stránku, trénuj vo dne v noci a my ti dáme priestor ukázať čo v tebe je!

Špeciálne výzvy, unikátne eventy a detailné know-how odo mňa a mojej crew ťa vie naštartovať na tvojej Hip Hop ceste, kde tvojou limitáciou už nebude čas, ani miesto, ale len a len tvoje odhodlanie.

Dosť bolo rečí, utekaj do prvého balíčka a ovládni základy hip hopu.

Teším sa na teba a držíme ti palce!